Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Masážní vibrátor

Masážní vibrátor

Hledáte hračičku, která by vám pomohla dosahovat těch nejintenzivnějších orgasmů? Zkuste masážní vibrátor.

Parametry masážního vibrátoru

Masážní vibrátorMasážní vibrátor má délku 28 cm. Použitelná část je dlouhá 6 cm. Maximální průměr tohoto vibrátoru činí 6,5 cm. Vibrace si můžete nastavit v různých rychlostech. Zajišťuje je jedna akumulátorová baterie. Masážní vibrátor je z tvrdého materiálu a váží 314 gramů. Erotická pomůcka se báječně hodí na dráždění klitorisu a s omezením se dá použít na anální dráždění.

Blíže k masážnímu vibrátoru

Jakmile jednou zkusíte masážní vibrátor, pravděpodobně mu už neodoláte. Je vyvinutý speciálně pro ženy, kterým dělá problémy dosáhnout orgasmu. Samozřejmě se vám bude zamlouvat i v případě, že nemáte problém dosáhnout orgasmu. Tento vibrátor je vyvinutý tak, aby co nejvíce stimuloval klitoris i poševní vchod.

Koupit

Tvarově je masážní vibrátor podobný mikrofonu. Má štíhlou rukojeť, díky které ho snadno uchopíte. A vaše hrátky mohou začít. Nejsilnější vibrace jsou ve hlavici vibrátoru.

Užívejte si nádherných pocitů, které jistě i vám přinese masážní vibrátor. Po použití erotickou pomůcku nemyjte, pouze otřete vlhkým hadříkem.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrujeme.cz
Kontakty