Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrátor perličkový DeLuxe

Vibrátor perličkový DeLuxe

Vibrátor perličkový DeLuxeDámy, rozhodly jste se pořídit si vibrátor a chce si dopřát skutečně luxusní kousek? Volte oblíbený perličkový vibrátor DeLuxe.

Parametry perličkového vibrátoru DeLuxe

Perličkový vibrátor DeLuxe je dlouhý 29 cm. Z toho je použitelná délka 14 cm. Jeho průměr je maximálně 3,5 cm.

Vibrátor je na tužkové baterie, má několik rychlostí vibrací, má perličky na hřídeli, je růžové barvy a není voděodolný.

Výhodou tohoto vibrátoru je, že rotuje i přiráží, má pulzní programy, dráždí klitoris a výrazně stimuluje bod G. Potěší vás i svou příjemnou vůní. Perličkový vibrátor DeLuxe váží 416 gramů.

Koupit

Blíže k perličkovému vibrátoru DeLuxe

Perličkový vibrátor DeLuxe patří mezi nejlepší vibrátory, které jsou na trhu k dostání. Jde o výrobek oblíbené společnosti soustřeďující se na erotické pomůcky. Touto společností je Toy Joy.

Vibrátor vás zaujme hned na první pohled. Vypadá nádherně a navíc i velmi pěkně voní. Pravé potěšení však poznáte hned, co ho zapnete. Má rotující špičku na obě strany a navíc se pohybuje nahoru a dolů. To jiné vibrátory nemají. Potěší vás i jeho devět programů rotace/vibrace a deset programů vibrace/pulzy.

Perličkový vibrátor DeLuxe má velmi propracovanou konstrukci. Horní rotující část je ze středně měkkého gelu, střední část je tvořená dutou harmonikou a má perličky. Spodní část je tvrdá a obsahuje základ rotačního motorku. Navíc má vibrátor výstupek na dráždění klitorisu.

Užijte si luxus s dokonale propracovanou hračičkou. Tou perličkový vibrátor DeLuxe rozhodně je.


Diskuse (5 komentářů)

ZUZKA, (26. 01. 2012 18:59) Reagovat
Tahle hračička vypadá fakt promakaně. Začínám o ní uvažovat. Nemáte ji některá doma?
LENKA, (31. 01. 2012 13:39) Reagovat
Doma ji nemám, ale taky se mi líbí. Asi do ní půjdu, i když není nejlevnější.
ALEXANDRA, (01. 03. 2012 07:38) Reagovat
Kámoška mi ho nedávno ukazovala. Říkala, že je to super hračička. Rozhodně lepší než běžné vibrátory. Taky uvažuju, že bych si ho pořídila domů.
ALICE, (06. 03. 2012 08:05) Reagovat
Tak tuhle hračičku už mám nějaký ten měsíc doma a můžu ji doporučit. Je to fakt promakaný vibrátorek. Předtím jsem měla gelový a to se s tím vůbec nedá srovnat.
Pavla, (24. 04. 2012 15:52) Reagovat
Holky, máma ho má (dala jsem jí ho k Vánocům) a nemůže si ho vynachválit!! :)) Jen akorát dost "žere" baterky. Jinak spokojenost zaručena!
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrujeme.cz
Kontakty