Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibe Therapy Zest Modrý 23 cm

Vibe Therapy Zest Modrý 23 cm

V současné době jsou na trhu mnohé vibrátory, které vypadají velmi luxusně a už na první pohled slibují neodolatelný zážitky. Mezi tyto vibrátory patří Vibe Therapy Zest modrý.

Parametru modrého Vibe Therapy Zest

Vibe Therapy Zest Modrý 23 cmVibe Therapy Zest modrý je výrobkem společnosti Vibe Therapy. Jeho délka je 23 cm. Z toho se dá použít 16 cm. Průměr vibrátoru činí 4 cm.

Vibrace Vibe Therapy Zest mají několik rychlostí a vibrátor je na dvě tužkové baterie. Potěší vás i jeho středně měkký materiál a voděodolnost. Vibrátor je vhodný na dráždění klitorisu a částečně také stimuluje bod G. Svým vzhledem nepřipomíná penis a váží 304 gramů včetně baterií.

Blíže k modrému Vibe Therapy Zest

Vibe Therapy Zest stejně jako všechny vibrátory nové řady Vibe Therapy jsou velmi luxusní. Zamilují si ho především ženy, které si zakládají kromě vysoké výkonnosti i na exkluzivním designu. Samozřejmostí je i velmi kvalitní balení, jednouché ovládání a sama si můžete vybrat, jaké si zvolíte programy. Vibe Therapy Zest má totiž čtyři pulzní a tři vibrační programy. Potěší vás, že rozdíl mezi minimální a maximální intenzitou je značný.

Koupit

Vibrátor je napájený bateriemi. Menší nevýhodou je, že kryt na baterie se hůře otevírá. Baterie bez přestávky vydrží téměř 15 hodin, a to při nejsilnějších vibrací.

Užívejte si i vy s vibrátorem Vibe Therapy Zest tak dlouho, jak jen budete chtít. Hrátky s ním, ať už o samotě či v rámci erotické předehry, vás rozhicují.


Diskuse (2 komentáře)

ALENKA, (23. 02. 2012 08:24) Reagovat
Tenhle kousek se mi líbí. Nemáte s ním někdo zkušenosti. CHtěla bych si ho koupit.:)
HANI, (30. 04. 2012 10:31) Reagovat
Je to kvalitka, je sice trochu dražší, ale všechny vibrátor téhle řady jsou fakt luxusní.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrujeme.cz
Kontakty