Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrátor na klitoris Funky Orange

Vibrátor na klitoris Funky Orange

Patříte mezi klitoriální ženy? Pak vás potěší vibrátor na klitoris Funky Orange. I vás přivede k nejednomu orgasmu.

Parametry vibrátoru na klitoris Funky Orange

Vibrátor na klitoris Funky OrangeVibrátor na klitoris funky Orange představuje výrobek společnosti Toy Joy. Celková délka vibrátoru je 9 cm. Z toho se dá použít 5 cm. Jeho maximální průměr činí 2,5 cm.

Vibrátor na klitoris Funky Orange je vibrační. Vibrace se však dají pouze vypnout a zapnout. Je na jednu tužkovou baterii. Máte-li ráda hrátky ve vodě, potěší vás jeho voděodolnost.

Vibrátor je vyrobený z tvrdého materiálu a není vhodný na anální dráždění a také přímo nestimuluje G bod. Klitoris však dráždí dokonale.

Blíže o vibrátoru na klitoris Funky Orange

Vibrátor na klitoris Funky Orange je malý a nenápadný. Vypadá velmi pěkně, má silné vibrace a potěší vás i jeho vyměnitelné nástavce, které jsou sice tvrdší, ale to není na škodu.

Koupit

Každá klitoriálně zaměřená žena si tuto hračku oblíbí. Je vhodná na masturbaci, ale také jako pomůcka při sexu.

Výhodou této erotické pomůcky je že při přitlačení drží tvar a nikam neuhýbá. Povrch vibrátoru je jemný a sametově hebký, takže jeho dotek vám bude velmi příjemný. Navíc vám jeho tvar umožňuje dobré uchopení.

A jaké nástavce k vibrátoru dostanete? Budete si moc vybírat ze zakulaceného nástavce s hladkým povrchem, nástavce s plochými výstupky ve tvaru květiny, nástavec s většími a ostřejšími výstupky a nástavce s menšími, ostrými a jemnějšími výstupky. Sama určitě brzy přijdete na to, který nástavec vám přináší nejvíce potěšení. Užívejte si s vibrátorem na klitoris Funky Orange.


Diskuse (3 komentáře)

LEŇA, (19. 03. 2012 09:50) Reagovat
Máte někdo zkušenosti s tímto modelem? CHtěla bych nějakou pomůcku, která je zaměřená na klitoris a tato pomůcka vypadá dobře.
ELINKA, (04. 04. 2012 11:04) Reagovat
JE to super. Libí se mi, že jsou i takovéhle pomůcky a nejen klasické vibrátory. Nejlepší je na tomto strojku to, že si můžete vyměňovat nastávce. Je to pecka.
ANEŽKA, (30. 04. 2012 06:45) Reagovat
Tyjo, nevěděla jsem, že existují i takovýhle vibrátory. Tenhle se mi fakt líbí a hlavně to má více nástavců, takže asi tahle hračka jen tak neomrzí.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrujeme.cz
Kontakty