Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibe therapy Nivana růžová

Vibe therapy Nivana růžová

Vibe therapy Nivana růžováZnáte vibrátory od výrobce Vibe Therapy? Patří mezi velmi luxusní kousky, které uspokojí i nejnáročnější ženu. Jedním z nich je vibrátor Vibe therapy Nivana růžová 23 cm.

Parametry k vibrátoru Vibe therapy Nivana růžová

Vibe Therapy Nivana růžová je výrobkem společnosti Vibe Therapy, která dodává na trh mnohé luxusní vibrátory. Vibrátor je dlouhý 23 cm, ale použít se dá pouze 16 cm. Maximální průměr Vibe Therapy Niva je 4 cm.

U vibrátoru si můžete vybrat z různých rychlostí vibrací. Je na dvě tužkové baterie a má pěknou růžovou barvu. Váží 252 gramů a potěší vás, že dráždí i klitoris a částečně také stimuluje bod G.

Koupit

Blíže k vibrátoru Vibe therapy Nivana růžová

Vibrátor Vibe therapy Nivana růžová potěší každého, kdo má rád luxusní vibrátory, se kterými si nejen užijete mnoho erotických zážitků, ale které už na první pohled velmi pěkně vypadají. O tom, co všechno vibrátor umí, se přesvědčíte hned poté, co zapnete vibrace. Ovládání je jednoduché. Má předvolené pulzní programy. Vibrace mají čtyři pulzní programy a můžete si ji zvolit ve třech stupních intenzity. Mezi minimální a maximální intenzitou vibrací je poměrně velký rozdíl.

Je tu Vibe therapy Nivana růžová. Dopřejte si i vy vibrátor s exkluzivním designem a mnohými programy vibrací.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrujeme.cz
Kontakty